Iedzīvotāji tiek aicināti uz tikšanos!

Svētdien, 2. septembrī   viesu mājās “Krastmalas” Aglonas novadā,  plkst. 13.00 notiks interaktīvais seminārs “Celies, kusties, dzīvo!”, kura laikā  slimību profilaksē informāciju un ieteikumus sniegs ārste – interniste, poliklīnikas “Pulss” vadītāja, dziedniece  Ināra Janičenoka.  Savukārt par fizisko aktivitāšu nepieciešamību sarunu turpinās un praktiskus ieteikumus sirds asinsvadu, muguras plecu, iegurņa joslu problemātikā sniegs sporta zinātņu maģistrs, augstākās kvalifikācijas treneris Elmārs Priede.

Tikšanās notiek  projekta nr.9.2.4.2./16/I/002 “Veselības veicināšanas pasākumi Aglonas novadā” ietvaros. Interaktīvie semināri virzīti  uz veselības veicināšanu mērķa grupai un vietējai sabiedrībai, kā  arī uz mērķa grupas un vietējas sabiedrības paradumu maiņu, un problemātisko slimību profilaksi (sirds un asinsvadu slimības, onkoloģiskas slimības, liekais svars).

 

Kontaktinformācija : projekta vadītāja  Ineta Valaine  t. 29188350, e-pasts: ineta.valaine@aglona.lv

 

 

 

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Neaizmirstule”
NVO Nevalstisko organizāciju sadarbības partneri: NVO preili