Pārlekt uz galveno saturu
Vija

Atminoties sirsnīgo 1. marta labdarības koncertu Vijas atlabšanai, gribam teikt milzu PALDIES visiem pasākuma dalībniekiem, ziedotājiem, atbalstītājiem un līdzjutējiem!
Sevišķi lielu paldies gribam teikt mūziķiem Jurim Ostrovskim, grupai “Ginc un Es”, Gintam Ločmelim, Dainim Skutelim, Jānim Ziedam-Ziediņam, Irēnai Kjarkužai, Sandim Ulpem, Diānai Laizānei un Karinai Stivriņai (Karina Home), kā arī Līksnas pagasta kultūras nama bērnu vokālajam ansamblim “DoReMi”, Aglonas bazilikas Kora skola Bazilikas bērnu korim/ ansamblim. Pateicamies Guntai Gulbei-Kalvānei un visiem, kuri pielikuši savu artavu šī pasākuma rīkošanā.

Koncerta laikā saziedoti 3233,40 eiro, kas tiks novirzīti Vijas atlabšanai. Jāpiebilst, ka milzīgu atbalstu esam saņēmuši ne tikai koncerta laikā, bet jau kopš pirmās Vijas saslimšanas dienas. Saņemtā labestība un atbalsts nav izmērāms. Saņemti ne tikai ziedojumi, bet arī neskaitāmi laba vēlējumi un uzmundrinājumi. Daudzi ir mierinājuši mūs pārdzīvojumu brīžos, citi dalījušies ar savu tuvinieku pieredzi atlabšanas procesā un devuši praktiskus ieteikumus.
Tā sirsnība, kas izstaro no visiem laba vēlētājiem, mums, Vijas tuviniekiem, vēlreiz parāda, cik daudz laba Vija ir devusi saviem apkārtējiem caur cilvēkmīlestību, mīlestību pret savu darbu un maizi. Tas viss nav viena laba darba nopelns – drīzāk gadu laikā dotais tagad nāk gūzmām atpakaļ.
Tas mums vēl vairāk liek lepoties ar savu stipro, viedo Viju un liek mums visiem kopā atbalstīt viņu viņas grūtajā atlabšanas ceļā.
Jāsaka arī, ka Vijas apņēmība un dzīves spars pārsteidz pat mūs, Vijas tuvākos. Lai arī sākotnēji cerības tam, ka Vijai izdosies atgūt dzīves kvalitāti, bija pavisam nelielas, tagad esam cerību pilni. Vijas vēlme dzīvot un mediķu darbs jau ir rezultējies ievērojamos uzlabojumos.
Ar prieku varam teikt, ka Vija pati ar lielu piepūli jau var pateikt: “Vyss byus labi”. Tā būs!
 

Aglonas Maizes muzeja saime

Iezīmes