Aicinām uz tautas velosvētkiem “Ar veļiku pa Aglyunu 2018”

veliku afisa 18Nu ir laiks gatavoties ikgadējiem velosporta svētkiem Aglonā, tāpēc ikviens – liels un mazs, katrs kas prot un mīl mīt pedāļus tiek aicināts augusta pēdējā sestdienā (25.08.2018.) svinēt tautas velosporta svētku “Ar veļiku pa Aglyunu”, kuri šogad notiks vienpadsmito gadu pēc kārtas. Aicinām piedalīties veloparādē, izjūst sacensību garšu dažādās velosacensībās, izbaudīt Street Warriors priekšnesumu.

Arī šogad tautas trases distance būs  15 km gara, bet velobraucēji ar pieredzi savus spēkus varēs  pārbaudīt 32 km, savukārt mazos velobraucējus aicinām savus spēkus izmēģināt šķēršļu joslas pārvarēšanā. Būs iespēja sacensties arī kombinētajā stafetē (atkarībā no laika apstākļiem peldēšana varētu tikt aizstāta ar citu aktivitāti, kanoe laivu airēšana, velotriāls).

Būsim pateicīgi, ja dalībnieki pieteiksies līdz 24. augustam plkst.17.00 elektroniski vai telefoniski: iaglona@inbox.lv; mob.29285185.

Velomaratona trase būs gan pa asfaltētu, gan grants ceļu, meža celiņiem un takām. Sacensības notiks individuāli un komandās.

Velodienas izskaņā tiks sumināti uzvarētāji, mazi un lieli veiksmīgākie velopedāļu minēji.

Savukārt zaļumballē ikviens varēs izpriecāties līdz pat rītausmai.

**************

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīviem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, biedrības mājas lapā www.neaizmirstule.lv , kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas.
Jums ir tiesības lūgt neizmantot, labot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā Jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini biedrības “Neaizmirstule” pārstāvi Ingūnu Barkeviču; pa tālruni 29285185, vai uz e-pastu iaglona@inbox.lv

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Neaizmirstule”
NVO Nevalstisko organizāciju sadarbības partneri: NVO preili