Lūgums sniegt palīdzīgu roku

Lūdzam palīdzēt uguns nelaimē cietušai ģimenei no Aglonas. Nakts no 13. uz 14. jūliju ilgi paliks viņu atmiņā.  Aglonas pagasta Kundzinišķu sādžā dzīvojošai ģimenei ugunsgrēks nopostīja visu – gan māju, gan tajā esošo iedzīvi, drēbes, ikdienā nepieciešamās lietas, sadzīves tehniku, daļēji arī dokumentus.

Nelaimē cietuša ģimene ir daudzbērnu ģimene – lielākai meitai ir jau 20 gadi un viņa dzīvo un strādā ārzemēs. Mājās ir palikuši skolēni – 17 gadīgs dēls un 18 gadīga meita un 5 gadīgās dvīnes.
Ģimene būs pateicīga par jebkāda veida materiālo un finansiālo palīdzību. Ir nepieciešamas sadzīves lietas, drēbes un apavi, segas, spilveni, skolai nepieciešamās lietas.  Ģimenes vislielākā vēlme ir dzīvojamais vagoniņš, kuru varētu novietot savā nelielajā saimniecībā vai atrast dzīvesvietu Aglonas pagastā, lai bērni varētu turpināt mācības Aglonas skolās un dvīnes apmeklēt bērnudārzu.
Bērnu mammas – Svetlanas Bobračkovas kontakti – mob.t. 28765929.

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Neaizmirstule”
NVO Nevalstisko organizāciju sadarbības partneri: NVO preili