Iegūta atzinība Eiropas mobilitātes nedēļā 2017

DSC_6854-150x150

Eiropas Mobilitātes nedēļas (EMN) noslēgumā, 2017. gada 22. septembrī, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) tika suminātas 23 pašvaldības, kā arī 22 uzņēmumi un organizācijas, kas šogad aktīvi iesaistījušies velo infrastruktūras uzlabošanā un EMN pasākumu rīkošanā.

Šajā pasākumā uzņēmumu, NVO un skolu kategorijā atzinība par infrastruktūras uzlabojumiem vai gudru pārvietošanos veicinošiem pasākumiem tika izteikta arī  Aglonas novada biedrība “Neaizmirstule”.

EMN laikā daudzviet Latvijā norisinājās interesanti pasākumi, kuros cilvēki tika iedrošināti izvēlēties gudrākus pārvietošanās veidus. To vidū bija kopīgi velobraucieni, pārgājieni, izglītojošas lekcijas un semināri, velo foto orientēšanās sacensības, bērnu zīmējumu konkursi. Pašvaldības arī izveidojušas jaunas velonovietnes, uzlabojušas vai uzbūvējušas jaunus veloceliņus un aprīkojušas tos ar apgaismojumu.

EMN mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu veselības stāvokli.

Vairāk informācijas:
Maija Trikule – Pleša
Prospero sabiedriskās attiecības, t.22076439; maija.trikule@prospero.lv

Šī mājas lapa ir izveidota ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par mājas lapas saturu atbild biedrība „Neaizmirstule”
NVO Nevalstisko organizāciju sadarbības partneri: NVO preili